Čini se kada su se tome najmanje nadali, fudbaleri Gorice ostali su bez očivanog trijumfa! Gorica – Borac iz Kozarske Dubice 1:1., dva boda koja bi mnogo mogla šipovljanima značiti u borbi za vrhom….

Dobro je krenulo po domaćina jer je Stanko Malinović pogodio već u 15. minutu za vodstvo Gorice i činilo se da tri boda ostaju u Šipovu, međutim, gosti su zaigrali hrabrije, i sve više počeli prijetiti golu Ilića, da bi jednu takvu akciju krunisali pogotkom u 37. minutu preko Konjevića.

U nastavku meča silni pokušaji domaćina, prilike, ali gola nije bilo, pa bod veliki odlazi za Kozarsku Dubicu.

GORICA – BORAC (KD) 1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Malinović (15), 1:1 Konjević (37). Stadion: FK Gorica. Gledalaca: 200. Sudija: Dejan Smiljić (Banjaluka). Pomoćnici: Bojan Stojković (Srbac) i Aleksandar Milaković (Banjaluka). Delegat: Vladimir Grabovica (Banjaluka). Žuti kartoni: Šumar, Malinović, Mitrić (Gorica), Pejaković, Kondić, Pralica (Borac).

Gorica: Ilić, Jović, Šumar, Mitrić, Kljajić, perković, Gajanović, Mešić (od 60. Ćurko), Marić (od 78. Relja), Malinović, Ružičić.

Borac (KD): Milanović, Pejaković, Konjević, Kondić (od 66. N. Marin), Džombić, Bakić (od 46. Pralica), D. Marin, Neb. Adžić, Jaćimović (od 81. Gorinjac), Nev. Adžić, Pekić.