Možda više ne mogu pomoći sebi, ali igraju pošteno do kraja, pa kako bude!

Zvijezda 09 je u Ugljeviku poslije dva preokreta savladala Tuzla siti (3:2) i tako “građane” gurnula u poziciju da su uz tim iz Etna sela Stanišići najbliži selidbi u niži rang takmičenja.

Gosti kojima je ova utakmica bila “biti ili ne biti” poveli su golom Kobiljara u osmom minutu i činilo se tada da će utakmica biti u jednom smjeru, ali nije bilo tako. Samo šest minuta kasnije Saliman lijepim pogotokom glavom donosi izjednačenje, rezultat kojim se i otišlo na odmor.

U nastavku meča Pantelić ponovo tuzlake dovodi u goste, igrao se 70. minut, ali onda Novica Maksimović izrasta u junaka susreta. Već u 72. minutu donosi izjednačenje iz jedanaesterca, da bi u 84. minutu postavio konačan rezultat (3:2).

Zvijezda 09 je ostvarila šestu pobjedu u šampionatu, ima 20 bodova, dok je Tuzla siti poziciju ispred sa 27 bodova.