Fudbaleri Ozrena savladali su Omarsku (3:1) i tako napravili jedno od većih izneneđenje u 8. kolu na drugoligaškom Zapadu. Sve vrijedno na ovoj utakmici viđeno je u drugom poluvremenu.

Ozren je poveo u 56. minutu. Domaći su na brzinu izveli jedan slobodnjaka sa lijeve strane, ubacili loptu u šesnaesterac, golman Jokić nije uspio zahvatiti loptu i napadač Ozrena ju je gurnuo u mrežu. Nakon tog gola, Omarska je počela igrati mnogo bolje i pritiskati Ozren. Već u 58. minutu Darko Romanić je centrirao, Panić je primio loptu,  prebacio štopera Ozrena i šutirao pored golmana domaćih, te izjednačio na 1:1. Domaći su burno protestvovali jer su smatrali da je Panić trebao izbaciti loptu van terena, te su se od tada uzburkale stvari i na terenu i ma tribinama.

Nakon izjednačenja, Omarska je još više pritisnula Ozren. U 77. minutu Panić je sjajno centrirao sa desne strane Hrvaćanin je šutirao glavom, ali je Ćuković na samoj liniji zaustavio loptu. U 84. minutu ponovo je Hrvaćanin šutirao glavom iskosa, ali je lopta završila iznad gola. Međutim u 90. minutu domaćin je šokirao Omarsku. Sudija Gigović je svirao sumnjiv prekršaj za Ozren. Iz tog slobodnjaka, domaćin je poveo 2:1. Golman Jokić je burno reagovao, domaći su to iskoristili i postigli i treći gol, a Jokić je uz to dobio i crveni karton.

OZREN – OMARSKA 3:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Majstorović (56), 1:1 Panić (58), 2:1 Vuković (90), 3:1 Stjepanović (90+3). Stadion: FK Ozren. Gledalaca: 80. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Žuti kartoni: Katanić, Ristić, Vuković (Ozren), Panić, Zdjelar (Omarska). Crveni karton: Jokić (Omarska) u 90.minutu.

Ozren: Ćuković, Ristić (Stjepanović), Katanić, Vuković, Lukić, Stefanović, Ćirić, Majstorović, Tomić, Mišanović (Đurić), Pupavac. Trener: Slavko Petrović.

Omarska: Jokić, N. Nišević, Zdjelar, B. Romanić, D. Nišević, Da. Romanić (Grahovac), De. Romanić, Panić, Anđić (Gavranović), Višić (Br. Rosić), Hrvaćanin. Trener: Anando Krecelj.