Na “Pregrađu” nema popusta ni za koga! Lider iz Banjaluke isprašio je još jednog rivala, Borac se u Kozarsku Dubicu vraća sa četiri lopte u mreži. Po običaju blistao je Bojan Marković, 16-ogodišnji vunderkin srpskog fudbala, koji je postigao het-trik, a u prvih osam kola čak se 12 puta upisao u strijelce. Po meču ima prosjek od 1,5 pogotka!

Seriju pogodaka otvorio je Branislav Krunić još jednom majstorijom, golom iz slobodnog udarca u 19. minutu, skinuvši paučina sa desnih rašlji nemoćog Krividića. U finišu prvog poluvremena na asistenciju Bojana Tadića Marković udvostručuje vodstvo Želje, da bi u finišu meča kadetski reprezentativac Srbije još dva puta savladao golmana dubičanaca. Uz povoljne rezultate na ostalim terenima, Željezničar se sada izdvojio na vrhu, i po svemu sudeći zaista je glavni pretendent za prvo mjesto i ulazak u Prvu ligu RS.

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – BORAC (KD) 4:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Krunić (19), 2:0 Marković (45), 3:0 Marković (77), 4:0 Marković (83). Stadion: na “Predgrađu”. Gledalaca: 100. Sudija: Dragan Todić (Doboj). Pomoćnici: Marko Maksimović (Modriča) i Mirko Mirić (Šamac). Delegat: Ljubodrag Kukavica (Gradiška).

Željezničar Sport Team: Kukrika, Pavlović, Šaula (od 80. Ostojić), N. Tadić (od 72. Kević), B. Tadić, Bosančić, Marković, Krunić (od 25. Bilal), Jokanović, Petković, Grković.

Borac (KD): Krivdić, Čavka, Radaković, Dedić (od 45. Šipka), Štrbac, Burazor, Pralica, Šakić, Đenadija, Jaćimović, Tica.