Kao preporođeni igraju fudbaleri Naprijeda ovog proljeća! Pet utakmica pet pobjeda! Poslednja u nizu zabilježena je u Kostajnici nad Partizanom (1:2). Junak susret bio je Dejan Diljević koji je dva puta matirao Karanovića. Prvi gol postigao je glavom sa deset meatra u 15. minutu, a pobjedonosni u 64. minuta, nakon odlične akcije u kojoj su pored strijelca gola učestvovali još Ilić i Sabljić.

Partizan je do izjednačenja stigao u 20. minutu, kada je nakon velike gužve loptu u mrežu Bajića poslao Kovačević.

Naprijed je tako ostao najbolji tim ovog proljeća, a već sada se prića o meču 23. kola kada u Banjaluku stižu Dubrave, meč koji bi lako mogao odlučiti novog šampiona i putnika u Drugu ligu Zapad.

PARTIZAN – NAPRIJED 1:2 (1:1)

Strijelci: 0:1 Diljević (15), 1:1 Kovačević (20), 1:2 Diljević (64). Stadion: FK Partizan. Gledalaca: 200. Sudija: Branislav Todorović (Gornji Podgradci). Pomoćnici:  Bojan Balaban i Bojan Stojković (oba iz Srpca). Delegat: Mladen Stupar (Novi Grad). Žuti kartoni: Gavrilović, Knežević, Kostadinović (Partizan), Jotanović, Knežević, Lakić (Naprijed).

Partizan: Karanović, Slijepčević (od 59. Knežević), Zgonjanin (od 90. Slijepac), Gavrilović, Grbić, Tintor (od 76. Borojević), Zdjelar, Delismajlović, Kantar, Kovačević, Zec.

Naprijed: Bajić, Glamočić (od 87. Prodanović), Lakić, Ćurković, Knežević, Miletić, Trivić (od 77. Janković), Sabljić, Ilić, Diljević, Jotanović (od 46. Sredić).