U poslednjem susretu 9. kola Premijer lige BiH Željezničar je na “Grbavici” savladao ekipu Bijeljinskog Radnika minimalcem 1:0, ali to je bilo dovoljno za tri važna boda.

U nešto slabijoj igri, bilo je nekih prilika na obje strane, ali su strijelci zatajili. Gol odluke postignut je u 25. minutu kad je sa  desne strane upućen centaršut u kazneni prostor bijeljinaca, gde je lopta prošla kraj nekoliko igrača, a Krpić je to iskoristio i sa nekoliiko metara matirao Lučića. U drugom dijelu domaćin je uspio da sačuva prednost.

– Bojažljivo smo ušli u utakmicu iako smo pri rezultatu 0:0 imali šansu preko Aleksandra Vasića. Da smo tada pogodili, možda bi utakmica otišla u drugom pravcu, ovako, Željo je zasluženo slavio. U drugom poluvremenu pola sata bili smo bolji tim, stvorili dvije stopostotne šanse, ali nismo uspjeli. Iskren da budem, očekivao sam malo više od Željezničara, ali čestitam im na korektnoj igri i pobjedi – rekao je trener Radnika Mladen Žižović.

Pobjedonosni pogodak Željezničara na Grbavici

?⚽️Pobjedonosni pogodak Željezničara na Grbavic⚽️?

Posted by FK Radnik Bijeljina on Sunday, September 16, 2018

ŽELJEZNIČAR-RADNIK 1:0 (1:0)
Strijelac: 1:0 Krpić (25). Stadion: Grbavica. Gledalaca: 2.000. Sudija: Luka Bilbija (Prijedor). Pomoćnici: Sreten Udovičić (Prijedor) i  Mirza Demir (Kakanj). Delegat: Davor Ristović (Istočno Sarajevo). Kontrolor: Adnan Alispahić (Zenica).  Žuti kartoni: Stevanović, Ćurjunić (Željezničar), Aleksić (Radnik).
Željezničar: Kjosevski, Stevanović, Čurjunić (od 90. Docić), Zajmović, Zec (od 72. Veselinović), Krpić, Rodin, Osmankvić, Šabanadžović (od 87. Hajdarević), Blagojević, Pavić.
Radnik: Lučić, Popara (od 81. Brković), Franić, Merajić (od 60. Glišić), Vasić, Šantić , Đelmić (od 6o. Radović), Peco, Hadžić, Aleksić, Đurić.