Omladinac je doživio prvi poraz u ovoj sezoni i to u 11. kolu. Ekipa iz Potočara poražena je sa minimalnih 1:0 na gostovanju u Tršiću od domaćeg Podrinja. Pobjedonosni pogodak djelo je Gligora Aćimovića u 89. minutu.

Vlasenica je slavila na gostovanju u Srebrenici, a Šekovići u Janji. U komšijskom derbiju, Rudar 1925 spobijedio je u Bogutovom selu, dok su: Partizan, Trnovica, Bratstvo i Sloboda slavili na domaćem terenu.

Rezultati 11. kola: 

Guber – Vlasenica 0:3

Janja 2009 – Šekovići 1:3

Podrinje – Omladinac 1:0

Partizan – Jedinstvo 2:0

Trnovica – BSK Ledinci 5:1

Mladost – Rudar 1925  0:2

Bratstvo – Tabanci 3:1

Sloboda – Čelopek 2:0

1Omladinac10811244+2025
2Šekovići118033418+1624
3Rudar 1925116233420+1420
4Bratstvo116142921+819
5Sloboda116141917+219
6Mladost115332112+918
7Vlasenica116051513+218
8Podrinje115242519+617
9Partizan115241715+217
10Tabanci115241816+217
11Trnovica114432420+416
12Jedinstvo105141917+216
13Čelopek112271825-78
14Janja 200911128932-235
15Guber11128841-335
16BSK Ledinci11119832-244