Fudbaleri Kozare su polufinalnoj utakmici  memorijalnog fudbalskog turnira ”Hatić-Ališić”savladali banjalučki Željezničar Sport Team rezultatom 4:2 i tako su izborili plasman u finale, gdje će odmjeriti snage s domaćinom  Dubravama.
U prvom poluvremenu Kozara je bila bolji rival, kontrolirali su izabranici Vuleta Trivunovića igru na sredini terena. Dvije najbolje prilike za postizanje gola propustili su realizovati Milan Šakić i Milovan Novaković, te se na odmor otišlo sa početnih 0:0.
U nastavku Trivunović je na teren izveo dosta jači tim od onoga koji je igrao u prvome poluvremnu. Već u 46. minutu Vladimir Kremenović je postigao gol za vodstvo 1:0. U 60. minutu Neven Bunić je prošao po lijevoj strani, uputio oštar prizeman centaršut na drugu stativu, gdje je natrčao Kremenović i lakoćom poslao loptu u mrežu za 2:0.
Igrao se 72. minut kada je Vojislav Kačavenda srušio Bojana Markovića, a isti igrač je nepogrešiv s bijele tačke za 2:1. Samo pet minuta kasnije, tim iz banjalučkog “predgrađa” stigao je do izjednačenja. Danilo Teodorović je iskoristio smušenost odbrane Kozare i pogodio za 2:2.
Onda su u igru ušli Mile Paštar, Draško Lolić i Milan Šakić, Kozara je dominirala terenom, bilo je samo pitanje vremena kad će pasti gol. Pogodak pada u 80. minutu, Šakić se najbolje snašao u šesnaestercu gostiju i matirao golmana za 3:2. Konačan rezultat postavio je Siniša Radoja , pošto je ostao usamljen na 14 metara poslije centaršuta Nevena Bunića i rezantnim udarcem pogađa za konačnih 4:2 i finale prvoligaša iz Gradiške na turniru u Dubravama.