Fudbaleri Kozare savladali su u kontrolnom meču federalca iz Bihaća, sastav Jedinstva sa 3:0. Na taj način Nedžad Žerić nadmudrio je na klupi bišćana Vladu Jagodića, koji ima velikih problema, jer remontovao je gotovo kompletn igrački kadar, a to nije ni malo lako, potrebno je vrijeme, kojeg Jedinstvo i Jagodić imaju sv manje.

Domaćin je poveo pogotkom Nikole Babića u 40. minutu, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Nakon prvog poluvremena prijateljske utakmice sa Jedinstvom iz Bihaća, FK Kozara vodi sa 1-0 golom Babić Nikole u 40. min#FKKozara #gradiška #jedinstvo #bihać

Posted by FK Kozara Gradiška on Saturday, July 27, 2019

U nastavku meča još dva pogotka, prvo se u strijelce upisao Draško lolić i to sa 11 metara, a prethodno je na nedozvoljen način zaustavljen Dejan Glišić.

Draško Lolić siguran sa bijele tačke za vođstvo Kozare od 2-0, nakon što je u kaznenom prostoru Jedinstva srušen Dejan Glišić#FKKozara #gradiška #jedinstvo #bihać

U finišu meča još jedan gol u mreži Jedinstva, a konačan rezultat postavio je Vladimir Petković u 82. minutu.

Vladimir Petković, 3-0 za Kozaru, 82. minut