Fudbaleri Laktaša prvi su finalisti memorijalnog turnira Dragam Mitrović – Mitar, koji se igra u Aleksandrovcu!

Drugoligaš iz Laktaša je u svojoj trećeoj kontrolnj utakmici  u polufinalu memorijala savladao Slobodu iz Donjih Podgradaca (4:1).

Goste je u vođstvo doveo Srđan Glišić u 30. minuti. Prednost je u 57. udvostručio Uroš Stamenković lob udarcem, a slično je pogodio i Cvijo Banjac četiri minute kasnije. Sloboda je smanjila na 3:1 u 65. minuti, a konačan rezultat postavio je igrač utakmice Saša Erceg, iz penala u 80. minuti. Laktaši će u finalu u nedjelju od 18.30 igrati sa boljim iz drugog polufinalnog duela Potkozarje – Crni Vrh.

Trener Željko Vranješ je izrotirao 20 igrača. Utakmicu su počeli: Blagojević, Rogić, Banović, Trninić, Popović, Novković, Erceg, Palikuća, Glišić, Stamenković, Lekić. Još su igrali: Telić, Šavija, Šipovac, Arežina, Laješić, Mitrović, Savić, C. Banjac, N. Banjac.