Gorica nastavlja lov na Karanovac ! U Šipovu je savladan Čelinac (2:0), a sve je bilo gotovo za 10 minuta igre! Akteri još nisu ni zauzeli formacije, a Stanko Malinović je pogodio za 1:0 i veliko slavlje domaćih igrača. Nastavila je Gorica napadati, i u 10. minutu Peno zakucava loptu u mrežu Milanovića. malo ko je tada mogao pomisliti da će to biti i konačan rezultat meča, ali golova više nije bilo,a nije da nije bilo šansi. od tog trenutka Čelzi je bio ravnopravan rival na terenu, nekoliko puta su opasno zaprijetili golu Iliću, ali prilike za preokret nije bilo. Na kraju Gorica dolazi do tri boda, koja ih ostavljaju u trci za jesenjim lovorikama.

GORICA – ČELINAC 2:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Malinović (3), 2:0 Peno (10). Stadion: FK Gorica. Gledalaca: 350. Sudija: Vojislav Gajić (Banjaluka). Pomoćnici: Slaviša Jovanić (Prnjavor) i Aleksandar Plavšić (Banjaluka). Delegat: Aleksandar Gojić (Banjaluka). Žuti kartoni: Mitrić, Gajanović, Malinović (Gorica), Knežević, S. Kutić, Spasojević, Džombić, J. Materić (Čelinac).

Gorica: Ilić, Jović (od 31. Kvrgić), Šumar, Mitrić, Kljajić, Perković (od 82. Marić), Gajanović, Ćurko (od 67. Mešić), Malinović, Ivić, Peno.

Čelinac: Milanović, Knežević, A. Materić, N. Kutić, Radić, S. Kutić, Spasojević, Džombić, Ilić, Gojković (od 80. Rađenović), J. Materić.