Stojan Timarac, novi šef Stručnog štaba Dubrava nije mogao poželiti ljepši debi. Njegova ekipa na startu proljećnog dijela sezone na drugoligaškom Zapadu bila je uvjerljiva protiv Ljubića (4:0).

Već nakon prvih 45 minuta bilo je jasno da će bodovi ostati u Dubravama, prvo je najbolj iakter meča Nemanja Gavrić pogodio u 26. minutu, a desetak minuta kasnije utakmicu uveo u mirne vode Reljić.

U nastavku meča igralo se ravnopravno sve do finiša susreta, kada domaćin ubacuje u brzinu više i ponovo preko Gavrića, a zatim i Reljića, takođe dvostrukog strijelca dolazi do visoke i zaslužene pobjede, Dubrave – Ljubić 4:0.

DUBRAVE – LJUBIĆ 4:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 N. Gavrić (26), 2:0 Reljić (37), 3:0 N. Gavrić (78), 4:0 Reljić (90). Stadion: FK Dubrave. Gledalaca: 150. Sudija: Stanko Todorović (Doboj). Pomoćnici: Marko Maksimović (Modriča) i Milan Todorović (Doboj). Delegat: Branislav Oljača (Novi Grad). Kontrolor: Radenko Kukavica (Novi Grad). Žuti kartoni: Milaković (Dubrave), A. Žižak, B. Žižak, Kojić (Ljubić).

Dubrave: Vasić, Radosavac, Hadžialagić, Janković, N. Gavrić (od 81. Glišić), Berić (od 70. Kos), Reljić, Milaković, Pilipović, Perić (od 79. Demo), Kisin.

Ljubić: Jovanić, Kuzmanović (od 46. Todorić), Kovačević, Kojić, B. Žižak, Simić, A. Žižak, Vasić (od 73. Prodanović), Mušinović, Grahovac, Petrović (od 46. Žerebni).