Rijetki su slučajevi kada jedna ekipa napustio utakmicu, što su Disciplinskom pravilniku FSRS smatra za jedan od najtežih oblika disciplinskih prekršaja. Upravo to se desilo na utakmici posljednjeg 13. kola Područne lige PFS Doboj. Na utakmici Kladari – Skugrić 1964, pri rezultatu 1:0, u 10. minutu susreta, gostujući fudbaleri su napustili utakmicu nezadovoljni suđenjem sudije Mladena Lazića iz Doboja. On je u tom 10. minutu, najprije isključio gostujućeg fudbalera Stajića, a potom i trenera Antića. Nakon burne rasprave, kapiten gostiju Stojanović povukao je svoju ekipu sa terena. Nemile scene su spriječili domaći redari, a na takmičarskim organima je da ovaj slučaj ispitaju i donesu konačnu odluku.

Ukrina je osvojila jesenju titulu pobjedu na gostovanju u Miloševcu. Drugoplasirani osinjski Borac osvojio je bod na gostovanju u Vranjaku, a bodove sa gostovanja nosi i Polet iz Bušletića.

Domaće trijumfe upisali su: Mineral, Bratstvo i Pridjel.

4 Pridjel 12 6 3 3 26 24 +2 21
5 Mineral 13 6 2 5 36 24 +12 20