Sigurnom igrom i sa „pola gasa“ fudbaleri Dubrava lako su savladali Ozren sa 5:1 u 4. kolu drugoligaškog Zapada. Da su domaći napadači bili malo precizniji, gosti bi doživjeli još veći debakl. U 7. minutu Miroslav Zorić je izveo korner, loptu je primio Slaviša Vukajlović šutirao, ali pogađa stativu, lopta se odbija do Merisa Deme koji je bio čistoj situacije, ali je  šutirao ravno u golmana. U 15. minutu Vlatko Vuković je ubacio s lijeve strane, lopta je došla do Slobodana Katanića koji je glavom gađao malo pored gola. Goleadu je otvorio u 17. minutu Nemanja Gavrić koji je prelijepim udarcem loptu smjestio u mrežu za 1:0. U 33. minutu Aleksandar Knežević je pobjegao odbrani gostiju po desnoj strani, proigrao usamljenog Daria Glišića, koji sa par metara lako vara nemoćnog Nenada Čukovića za 2:0. Nakon odlične akcije, Nemanja Gavrić je izašao jedan na jedan sa golmanom Čukovićem, ali je čuvar mreže Ozrena izašao kao pobjednik. U 38 minutu Miroslav Zorić je šutirao sa ivice kaznenog prostora, ali je siguran Čuković.
U 42. minutu Vlatko Vuković je ubacio iz slobodnog udarca, Mladen Nikić sjajno šutirao glavom, ali je Vasić odbranio. U 50. minutu Dario Glišić je izašao jedan na jedan sa Čukovićem, koji je odbranio njegov udarac. U 61. minutu Srđan Berić je bio nezaustavljiv za obranu gostiju, uputio oštar prizemni centaršut u peterac gdje se našao Slavišu Vukajlović koji je bez problema savladao golman Čukovića za 3:0.
U 69. minutuIgor Nježić je nespretno igrao rukom u kaznenom prostoru, što je sudija Puvača ocijenio za najstrožu kaznu, a siguran izvođač je bio Vlatko Vuković. Neven Perić je ubacio iz slobodnjaka s lijeve strane, Slaviša Vukajlović je bio najviši u skoku te je glavom zakucao loptu u gol za 4:1.
U 80. minutu Mirko Milaković oboren je u kaznenom prostoru, a sa jedanaest metara bio je precizan Srđan Berić i postavio konačan rezultat Dubrave – Ozren  5:1.

DUBRAVE – OZREN 5:1 (2:0)
Strijelci: 1:0 Gavrić (17), 2:0 Glišić (33), 3:0 Vukajlović (61), 3:1 Vuković (69, penal), 4:1 Vukajlović (75), 5:1 Berić (80, penal). Stadion: FK Dubrave. Gledalaca: 200. Sudija: Duško Puvača (Novi Grad). Pomoćnici: Bojan Eremić  i Milan Joškić (oba iz Prijedora). Delegat: Vedran Francuz (Gradiška). Kontrolor: Dario Tepavčević (Laktaši).  Žuti karton: Vuković (Ozren).
Dubrave: Vasić, Hadžialagić, E. Demo (od 58. Berić), Gavrić, Glišić (od 51. Perić), Zorić (od 66. Nježić), Milaković, Vukajlović, Knežević, Kisin, M. Demo.
Ozren: Ćuković, Katanić, Cvijanović, Vuković, Stefanović, Mišanović, Majstorović (od Kapetančić), Nikolić, Aleksić, Nikić, Hodžić.