U otvorenoj utakmici odigranoj u Ugljeviku Zvijezda 09 i Tuzla siti podijelili su bodove odigravši 1:1. Ovim rezultatom čini se mogu biti zadovoljna oba trenera, na jednoj strani Darko Nestorović, a na drugoj Slobodan Starčević.

Gosti su poveli u ranoj fazi utakmice kada je Hasanović pogodio u trećem minutu mrežu Erića, a konačan rezultat postavio je Huseinbašić u 31. minutu.

Ovim remijem Zvijezda 09 jesen je završila na osmoj poziciji sa 21. bodom na svom kontu, dok tuzlaci imaju bod manje.

ZVIJEZDA 09 – TUZLA SITI 1:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Hasanović (3), 1:1 Huseinbašić (31). Stadion: u Ugljeviku. Gledalaca: 300. Sudija: Admir Musić. Pomoćnici: Amir Kadić (oba iz Sarajeva) i Aleksandar Smiljanić (Laktaši). Delegat: Mile Mandić (Kozarska Dubica). Kontrolor: Dragan Marić (Srbac). Žuti kartoni: Osmanagić (Zvijezda 09), Vukmirović, Murga (Tuzla siti).

Zvijezda 09: Erić, Huseinbašić (od 80. Ćulum), Tojčić, Brkić, Filipović, Osmanagić, Vojinović, Predragović (od 90. Stanišić), Jovović (od 74. Mahmutović), Babić, Zekanović.

Tuzla Siti: Fejzić, Efendić, Mitrović, Stojčev (od 75. Murga), Kojić, Širanović, Čomor, Vukmirović (od 58. Šarčević) , Hasanović, Nukić, Ubiparip.