Fudbalska rapsodija na “Predgrađu”. Željin dječiji vrtić odigrao je još jednu briljantnu utakmicu i na kraju zabilježio ubjedljiv trijumf protiv zvorničke Drine (4:1).

Seriju golova otvorio je Bojan Marković u 7. minutu, a i prije toga imao je veliku priliku, ali njegov pokušaj odlazi pored gola. Na 2:0 povisio je Kulenović u 28. minutu, rezantnim udarcem sa 18 metara savLadao je Bogićevića.

U 37. minutu Marković stiže do svog drugog pogotka, ovaj put u svom stilu bio je najviši u skoku i glavom poslao loptu u mrežu za 3:0. Poluvrijeme iz snova završio je Bosančić pogotkom u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, kada je nakon nekoliko pokušaja pronašo put do mreže, a loptaje na putu do gola zakačila i Trifkovića što je bilo dovoljno da promjeni smjer i završi u mreži zvorničana.

U nastavku meča Željo je rutinski priveo meč kraju, a sve što su gosti iz Zvornika uspijeli da naprave jeste počasni pogodak jokića sa 11 metara u 65. minutu. Izabranici Zorana Ćurguza tako su došli do 8 bodog ove sezone, dok je Drina ostala na začelju sa dva.

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – DRINA (Z) 4:1 (4:0)

Strijelci: 1:0 Marković (7), 2:0 Кulenović (28), 3:0 Маrković (37), 4:0 Bosančić (45), 4:1 Jokić (65, penal). Stadion: “Predgrađe”. Gledalaca: 100. Sudija: Darko Vukojević (Doboj). Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Goran Dukić (Srbac). Delegat: Jovica Đokić (Bijeljina). Kontrolor: Siniša Janjić (Bijeljina). Žuti kartoni: Kalabić, Ostojić, Babić (Željezničar Sport Team), Grahovac, Jokić (Drina).

Željezničar Sport team: Avdukić (od 69. Ćetković), Čolić, Kuprešak, Babić, Kulenović (od 72. Teodorović), Bosančić, Marković, Bilal, Ostojić, Kuzmanović (od 82. Ružičić), Kalabić.

Drina (Z): Bogićević, Trifković, Grahovac, Ilić, Mitrović, Blagojević, Marković, Stupar, Jokić, Molerović, Ninić.