Zanimljivu utakmicu punu preokreta odigrali su u Petrovu Ozren i Laktaši. Gosti su na poluvremenu vodili 2:0 golovima Uroša Stamenkovića iz 1. i Filipa Popovića iz 42. minute i činilo se tad da su sve dileme oko pobjednika riješene, međutim dvije kardinalne greške u prve tri minute nastavka koštale su goste dva pogotka. Prvo je u 46. minuti prednost Laktašana smanjio rezervista Kristijan Stefanović, a stvari na početak vratio je u 49. minuti svojim golom Vlatko Vuković. Preokret domaćinu obezbijedio je 57-godišnji Slobodan Katanić deset minuta kasnije. Gosti izjednačavaju u 77. minuti preko Dragana Šavije. Ozren do novog vođstva stiže nakon četiri minute iz penala kojeg je skrivio Stefan Savić a uspješno izveo Vuković. Konačnih 4:4 postavio je raspoloženi Šavija četiri minute prije kraja vrlo korektne utakmice.

Ozren će u narednom kolu biti domaćin Omarskoj, a Laktaši lideru Karanovcu.

OZREN – LAKTAŠI 4:4 (0:2)

Strijelci: 0:1 Stamenković (1), 0:2 Popović (42), 1:2 Stefanović (46), 2:2 Vuković (49), 3:2 Katanić (59), 3:3 Šavija (77), 4:3 Vuković (81, penal), 4:4 Šavija (86). Stadion: “Lužanjak”. Gledalaca: 100. Sudija: Vanja Ajder. Pomoćnici: Mario Jelić i Aleksandar Milaković (svi iz Banjaluke). Delegat: Slavoljub Žujić (Srbac). Kontrolor: Branko Šipka (Prijedor). Žuti kartoni: Petrović (Ozren), Bursać, Keleman, Šipovac, Savić (Laktaši).

Ozren: Ćuković, Petrović, Vuković, Cvjetković, Majstorović, Nikolić, Rakanović, Katanić, Mišanović, Nikić, Hodžić (od 46. Stefanović).

Laktaši: Metlar, Šipovac, Šavija, Stamenković, Erceg, Palikuća (od 65. N. Banjac), Keleman, Popović, Bursać, Lekić, Savić.