Fudbaleri Dubrava u okviru trećeg kola Druge lige Republike Srpske grupa Zapad, na domaćem terenu ostvarili su ubjedljivu pobjedu protiv prnjavorskog Ljubića rezultatom 4:1.
Izabranici Dražena Dragosavljevića očitali su pravu lekciju moderne igre gostima iz Prnjavora ostvarivši i više nego zaslužen trijumf. Od samog početka susreta domaći su nametnuli svoj ritam igre i potpuno dominirali na terenu.
Dubrave su povele već u 7. minutu, Dejan Tatić je izveo slobodan udarac sa 30 metara, silovito upućena lopta je na putu ka golu u živom zidu zakačila igrača gostiju, promijenila smjer i tako prevarila golmana Filipa Ratkovića.
Kapiten Ljubića Danko Segić je u 19. minutu imao dobru priliku, ali je njegov šut izblokiran.
Nebojša Radosavac  postigao je eurogol, Za TV špice! On je s vrha šesnaesterca šutirao, vanjskim dijelom kopačke desnom nogom, “pocijepao” mrežu protivničkog golmana pogodivši suprotne rašlje. Popularni Besko kako ga zovu u Dubravama, miljenik je domaće publike, a za ovaj gol je nagrađene velikim aplauzom.
Igrao se 30. minut, Nemanja Burgić je uputio centaršut s desne strane,nesporazum između golmana Nenada Vasića i štopera Mirza Hadžialagića,  iskoristio je Aleksandar Žižak koji pogađa za 2:1.
Nebojša Radosavac je poslao dugu loptu naprijed, Mirko Milaković se sjajno ušunjao iza leđa odbrane gostujuće odbrane i povisio rezultat na 3:1. U 57. minutu Mirko Milaković je pao u kaznenom prostoru, ali glavni sudija nije pokazao na bijelu tačku.
Gosti su tražili penal u 68.minutu jer su smatrali da je rukom igrao Mirza Hadžialagić, međutim pištaljka sudije Duška Puvače je ostala nijema.
Slaviša Vukajlović u 82. minutu šutirao je  sa 18 metara  iskosa s lijeve strane i odličnim, preciznim i jakim udarcem pogodio donji desni ugao male mrežice za konačnih 4:1.
DUBRAVE – LJUBIĆ 4:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Tatić (7), 2:0 Radosavac (22), 2:1A. Žižak (30), 3:1 Milaković (50), 4:1 Vukajlović (82). Stadion: FK Dubrave. Gledalaca: 200. Sudija: Duško Puvača (Novi Grad). Pomoćnici: Milan Basrak i Aleksandar Jevtić (oba iz Prijedora). Delegat: Goran Balaban (Banjaluka). Kontrolor: Dado Petrović (Brod). Žuti kartoni: Vasić, Tatić, Huskić (Dubrave), A. Žižak, B. Žižak, Subić (Ljubić).

Dubrave: Vasić, Radosavac (od 72.Popović), Hadžialagić, Ilić, Tatić, Demo (od 63. Nježić), Milaković, Vukajlović, Petković, Huskić, Kisin (od 52.Perišić).

Ljubić: Ratković, Radaković, De. Subić,  Zec (od 45.Du. Subić), Jagodić (od 60. Gvozdenović ), Segić, A. Žižak, Gajić, Burgić (od 60.Tomičić), Komlenović, B.  Žižak.