Danas su odigrane tri utakmice 7. kola Prve lige RS. U svim utakmicama, domaće ekipe su ostvarile pobjede.

Tekstilac je stigao do druge pobjede protiv Podrinja. Domaći su kontrolisali igru i 2:0, da bi iskusni Vujić u 85. minutu smanjio na 2:1 i učinio utakmicu neizvjesnom. Ipak, domaći preko Milojevića rješavaju pitanje pobjednika u 89. minutu. Podrinje je, nakon ovog kola, preuzelo prvoligaški fenjer.

Jedinstvo je, takođe stiglo do drugog trijumfa, nakon povratka među prvoligaše. Savladali su “sokolove” sa 4:2. Brčaci su odigrali sjajno i sasvim zasluženo stigli do tri boda, dok je kod gostiju samo Bjeloš bio raspoložen, što je malo za pozitivan rezultat.

Željezničar Sport Team je golom Teodorovića iz 22. minuta došao do tri boda protiv Alfa Modriče.

Sutra igraju Krupa i Kozara, dok je Rudar Prijedor slobodan.

Rezultati 7. kola:

Tekstilac – Podrinje 3:1 (Milojević 64, 89, Stupar 77 – Vujić 85),

Željezničar Sport Team – Alfa Modriča 1:0 (Teodorović 22),

Jedinstvo – Slavija 4:2 (Buljubašić 9penal, Hasikić 64, Čavalić 79, Ramić 90 – Bjeloš 71, 78),