Odlična fudbalska predstava u Kotor Varošu, i na kraju podjela bodova u sudaru Mladosti i Borca. Dubičani su pokazali zašto će se nalaziti u samom vrhu regionalnog Zapada, dok domaćin može da žali za prilikama, ali i da ga raduje podatak da su do sada odigrali najzreliju utakmicu koja na njihovu ćalost nije krunisana sa tri boda.

Goste je u vodstvo doveo Halilović u 16. minutu, a onda kreću napadi Mladosti. Udarac Stupara sa 25 metara završio je na stativi Mijićevog gola. Izjednačenje donosi Avdić u 60. minuti, a Mladost j bila blizu potpunog preokreta, ali prilike Mušanovića i Avdića kada su udracima glavom sa nekoliko metara promašili okvir gola ostale su neiskorištene.

MLADOST (KV) – BORAC (KD) 1:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Halilović (16), 1:1 Avdić (60). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Balaban. Pomoćnici: Ljubiša Kuvalja (oba iz Srpca) i Dejan Milovac (Šipovo). Delegat: Zoran Petrović (Banjaluka). Žuti kartoni: Đurić, Tepić (Mladost).

Mladost (KV): Kutić, Bašić (od 80. Hibić), Đukić, Vučenović, Hadžiselimović, Stupar, Tepić, Đurić (od 87. Muždekić), Avdić, Mušanović, Drljača.

Borac (KD): Mijić, Šipka, Zakić, Kondić, Halilović (od 87. Koruga), Zec, Neb. Adžić, Nev. Adžić, Drvenica (od 65. Čađo), Pekić, Pralica.