Fudbaleri Borca nastavljaju teror na regionalnom Zapadu. Poslednja žrtva bio je Čelinac, koji se na “Tukove” vratio sa sedam lopti u mreži. Ekipa Zorana Bujića tako je ostvarila i osmi uzastopni trijumf iz isto toliko mečeva, uz impresivnu gol razliku 37:5. Sastav sa “Đolova” tako nije imao milosti ni prema slavljeniku iz Čelinca koji je nedavno proslavio veliki jubilej, 50 godina rada kluba.

Mrežu Čađe načeo je odlični Ljuban Antonić u 20. minutu, a u finišu prvog poluvremena još dvije lopte u mreži. U 41. minutu pogodio je Tomaš sa 11 metara, da bi odlazak na pauzu zaokružio ponovo Antonić.

U nastavku meča Ćulibrk u 51. minutu, te dva minuta kasnije Antonić het-trikom gostima isporučuju petard, alit u nije bio kraj mukama “Čelzija”. Do kraja meča još pogađaju Janković i Trkulja za konačnih Borac – Čelinac 7:0.

BORAC (KD) – ČELINAC 7:0 (3:0)

Strijelci: 1:0 Antonić (20), 2:0 Tomaš (41, penal), 3:0 Antonić (43), 4:0 Ćulibrk (51), 5:0 Antonić (53), 6:0 Janković (62), 7:0 Trkulja (76). Stadion: “Đolovi”. Gledalaca: 150. Sudija: Slaviša Šarić. Pomoćnici: Filip Sredojević i Veljko Makitan (svi iz Gradiške). Delegat: Branislav Oljača (Novi Grad). Kontrolor: Dalibor Anđić (Omarska). Žuti kartoni: Pekić, Topić (Borac), Spasojević, Ilić (Čelinac).

Borac (KD): Milanović, Tica, Ćulibrk, Janković, Trkulja, Antonić, Džombić (od 68. Pralica), Tomaš, Reljić (od 58. Topić), N. Marin (od 70.  D. Marin), Pekić.

Čelinac: Čađo, Rađenović, Amidžić, Kuzmanović, B. Knežević, Spasojević, Ilić, De. Knežević, Kutić, Jusić, Materić.