Fudbaleri OFK Polet 1926 iz Broda ogorčeni su na suđenje sudije Duška Puvače iz Novog Grada,u utakmici 15. kola Druge lige Republike Srpske, grupa Zapad.

Centralni momenat meča dogodio se u 23. minutu kada je za Mladost dosuđen u najmanju ruku diskutabilan kazneni udarac koji je Simeunović realizovao.

Većinom, sve odluke Puvače i njegovih pomoćnika, išle su na štetu gostiju iz Broda.

Međutim, fudbal je još jednom pokazao da je nepredvidiv, i u 90. minutu mladi fudbaler Poleta Slobodan Pejičić prelijepim udarcem sa vrha šesnaesterca posprema loptu iza leđa Đurića za veliko slavlje navijača i igrača Poleta. I pored svih nepravdi u Donjoj Slatini, bod nade, bod možda za opstanak otišao je za Brod.

MLADOST (DS) – OFK POLET 1926 1:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Simeunović (23, penal), 1:1 Pejičić (90). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 100. Sudija: Duško Puvača (Novi Grad). Pomaćnici: Bojan Džepina i Mladen Stupar (oba iz Prijedora). Delegat: Siniša Đurić (Petrovo). Kontrolor: Milan Docić (Banja Luka). Žuti kartoni: N. Ilić (Mladost), Travar (Polet).

Mladost (DS): Đurić, Ristić, Limić, D.Ilić, N.Ilić (od 89. Popović), Simeunović, Petrović, Đurić, Perić, Maslić, Blagojević.

OFK Polet 1926: Mitrić, Pejičić, Đukić, Petrić, Vukadinović, Grujić, Đukanović, Travar, Brković (od 46. Burazor), Milićević, Kutić.