Fudbleri Radnika osvojili su peti trofej Kupa Republike Srpske, i tako se na vječnoj listi izjednačili sa banjalučkim Borcem koji takođe u svojim vitrinama ima pet pehara.

Bijeljinski premijerligaš bio je bolji od drugoligaša Leotara i u revanš meču, ostvarivši trijumf od 2:1. U prvom meču bilo je 2:0 za Radnik.

Trebinjci su u vodstvo došli u ranoj fazi utakmice pogotkom Ristića u trećoj minuti, imali još nekoliko prilika da možda finale učine neizvjesnim. Međutim u nastavku meča Peco u 55. minutu, te Kitanović u 86. postavljaju stvari u realne okvire ovog finala.

Za najboljeg igrača finalnog duela proglašen je Marko Obradović, napadač Radnika, a veliki pehar kapitenu semberaca Mladenu Lučiću predao je predsjednik FSRS Mile Kovačević.

Ono što je pokvarilo utisak finala jeste posjeta, jer u dva meča u Bijeljini i Trebinju nije sa sakupilo više od 500 gledalaca. Pa se postavlja pitanje zbog čega se igra fudbal,ako ne zbog publike….