Juniori Kozare iz Gradiške i Slavije iz Istočnog Sarajeva igraće u finalu završnice Omladinske lige BiH, a duel za Premijer ligu BiH igra se u srijedu, 21. juna sa početkom u 18.00 časova.

Kozara je poslije 4:0 na svom terenu i u revanšu u Banji Vrućici savladala Mineral sa 4:1.  Gosti su u vođstvo došli u 32. minutu pogotkom Admira, da bi već u 37. lijepim pogotkom iz slobodnog udarca izjednačio Srđan Ostojić. Samo dva minuta kasnije Gradiščani su ponovo došli do prednosti, a strijelac je bio Slađan Savić. Već na početku drugog dijela Kozara je povećala prednost na 3:1 pogotkom Danila Ilića, da bi njegov imenjak Vujičić u 70. minutu postavio konačnih 4:1.

Slavija je u revanšu odigranom na trebinjskim “Policama” poražena od Leotara sa 0:1, ali je u finalu, jer je prvi meč dobila sa 3:0. Strijelac jedinog gola u revanšu bio je Filip Kolak u 49. minutu.