Derbi na “Poljani” bez pobjednika! Berek 1975 i Ljubija u dosta izjednačenom meču podijelili su bodove (1:1), a čini se da je nekako to najviše odgovaralo Kozari, koja se “odlijepila” od Ljubije, a približila lideru na samo tri boda. Inače, Kozara je lako savladala Podgrmeč (4:0), uz po dva pogotka Zolaka i Đurkića.

Prava drama viđena je u Kozaruši. Ni vodstvo 2:0, potom 3:1 nije “sigurica”, u što se uvjerila Mrakovica, jer je sve to ispustila u finišu meča protiv Brzog (3:4), koji je prvo stigao do izjednačenja (87. minut), da bi duboko u sudijskoj nadoknadi Tadić bio brži od sudijske pištaljke za novi trijumf izabranika Stojana Janjetovića, koji je zacementirao Mrakovicu na dnu, dok je sastav iz Busnova digao u gornji dio tabele, imaju 19 bodova.

Gomjenica je upisala trojku u sudaru sa Ravni (4:1), ali nije baš išlo tako glatko kako to rezultat pokazuje. Do 60. minutu vodstvo domaćina 2:1 koje je garantovalo uzbuđenja, a onda na scenu stupa Goran Mršić, koji je tada ušao u igru, a već u 63, pa potom i u 65. minutu donosi mir u redove Gomjenice za ubjedljiv trijumf.

Lako i ubjedljivo bilo je i u Knežici, gdje su Rasavci pali za 37 minuta, jer je domaćin postigao sva četiri pogotka u tom periodu.