Siniša Radoja još jednom je pokazao zašto je među najcijenjenijim igračima na našim prostorima. Riješio je derbi meč regionalnog Zapada između Krajine i 13 Skojevki (2:0), i tako svoj tim ponovo približio samom vrhu.

Pogodio je iskusni Radoja u 21. i 35. minutu mrežu Ćujića, što je bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku tračak nade za izabranike trenera Dragana Skakića, kada Bjelić postiže gol za goste, ali vrlo brzo sigurnu prednost vraća Dojčinović, i to je bio krajnji rezultat ovog meča.

Regionalac iz Banjaluke ovim trijumfom se probio na četvrtu poziciju, imaju 31 bod, dok je sastav iz Grbavaca i dalje drugi, sa 34 boda.

KRAJINA – 13 SKOJEVKI 3:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Radoja (21), 2:0 Radoja (35), 2.1 Bjelić (57), 3:1 Dojčinović (67). Stadion: “Rosulje”. Gledalaca: 100. Sudija: Blaženko Torbica. Pomoćnici: Milomir Novaković (oba iz Prijedora) i Igor Pašić (Banjaluka). Delegat: Branko Baškalo (Gradiška). Žuti kartoni: Janjić, Radoja, Bobar (Krajina), Bereta (13 Skojevki).

Krajina: Krčić, Petković, Šteković, Bobar (od 69. Ivić), Dojčinović (od 83. Milašinović), O. Jakovljević (od 78. S. Jakovljević), Janjić, Latinović, Ćulum, Kremenović (od 69. Surtov), Radoja.

13 Skojevki: Ćujić, Radović (od 50. Čikić), Višić, Brkić, Bereta, Matić, Bjelić, Kos, Despotović (od 69. Zeljković), Radaković (od 50. Vindžanović), Lukajić (od 63. Rašković).