FSA Prijedor suvereno gazi regionalnim Zapadom!

Lider je lako savladao Crni vrh iz Jaružana (5:1), došavši tako do 36 boda, a sve je bilo gotovo za pola sata igre!

Već u trećem minutu Nemanja Knežević, načeo je mrežu Kresovića, Kovačević u 10. minutu duplira prednost FSA, a onda majstor ove igre Borislav Mikić u 15. minutu iz slobodnog udarca pokazuje da mu i godine ne mogu ništa! I sa 47 na leđima rešeta, a slobodnjak pogledajte i divite se, jer ovakvih nema ni na mnogo većim rangovima takmičenja, a da se zna da mu je ovo 10 pogodak u sezoni, peti ovog proljeća!

U 24. minutu penal za domaćina, Marinović šutira, Kresović brani, ali domaći fudbaler ispravlja grešku i glavom pogađa za 4:0!

Kovačević u 37. minutu ovjerava petardu, a sve što su gosti iz Jaružana uspjeli uraditi jeste počasni pogodak Cvijetića u 55. minutu.

FSA PRIJEDOR – CRNI VRH 5:1 (5:0)

Strijelci: 1:0 N. Knežević (3), 2:0 Kovačević (10), 3:0 B. Mikić (15), 4:0 Marinović (24), 5:0 Kovačević (37), 5:1 Cvijetić (55). Stadion: “Poljana”. Gledalaca: 50. Sudija: Petar Tepić (Čelinac). Pomoćnici: Milan Aleksić i Igor Pašić (oba iz Banjaluke). Delegat: Goran Trivić (Čelinac). Žuti kartoni: Kovačević, N. Knežević (FSA), Đukanović, Đurić (Crni vrh).

FSA Prijedor: Zgonjanin, Rečević, Golić, Kovačević, Marinović (od 84. Žigić), B. Mikić, Crnobrnja, Babić, Rudak, M. Mikić, N. Knežević (od 69. Mešić).

Crni vrh: Kresović, Rogić, Savičić, Damjanić, Grujić, Galić, Đukanović, Đurić, Cvijetić, Grabovica (od 59. Crnogaća), Brdan (od 56. Stanković).