U premijernoj utakmici 21. kola na regionalnom Zapadu, Bratstvo je lakše nego što se očekivalo savladalo Naprijed (3:1).

Sve je bilo riešeno već poslije 30 minuta igre, kada je tim iz Kozarca imao tri gola prednosti. Pogađali su Bahonjić u 2. minutu, potom autogol Bojinovića u 23. minutu, te Brkić u 34. minutu.

Počasni gol za regionalca iz Banjaluke postigao je “rezervista” Jovićević u finišu utakmice, tačnije u 82. minutu.

Ovim trijumfom Bratstvo se probilo na petu poziciju, imaju 34 boda, dok je Naprijed na devetom mjestu sa 26 bodova na svom kontu.

BRATSTVO – NAPRIJED 3:1 (3:0)

Strijelci: 1:0 A. Bahonjić (2), 2:0 Bojinović (23, autogol), 3:0 Brkić (34), 3:1 Jovićević (82). Stadion: “Mrakovica”. Gledalaca: 100. Sudija: Nikola Vujat. Pomoćnici: Bojan Tomić (oba iz Gradiške) i Slađan Kozić (Srbac). Delegat: Vladimir Lazić (Prijedor). Žuti kartoni: Deumić, Bahonjić (Bratstvo), Velaja, D. Diljević (Naprijed).

Bratstvo: Čaušević, A. Bahonjić (od 90. Sadiković), Jurišić, Savić, Deumić (od 46. Huskić), Garić, Vujković (od 90. Fazlić), Babić (od 67. M. Bahonjić), Brkić, Emini (od 22. Žerić), Grahovac.

Naprijed: N. Diljević, Čivčić, Ducanović, Novković, Bradalo (od 46. Tadić), Velaja (od 83. Ivanković), Bojinović, Strika, D. Diljević, Kremenović, Savanović (od 46. Jovićević).