U fudbalskom sportu, kao i u životu, mnogi traže “rupe u zakonu”. Tako se desila situacija, da je utakmica završena u 8. minutu.

U 25. kolu Područne lige, grupa “Posavina”, gdje nastupaju klubovi iz OFS Brčko distrikta, desila se paradoksalna situacija. U Lončarima, trebao je da se odigra komšijski derbi između domaće Mladosti i Crvene zvijezde iz Donjeg Žabara.

Na žalost, publika je utakmicu gledala samo osam minuta, jer su gosti stigli u komšiluk sa sedmoricom igrača, a jedan od njih se povrijedio u 8. minutu, pa je glavnom sudiji Dejanu Blagojeviću iz Brčkog preostalo samo da odsvira kraj.

Utakmica je registrovana službenim rezultatom 3:0 za Mladost, a pred nadležnim organima lige je da kazne ekipu iz Donjeg Žabara.