Sloga je lako na svojim “Lukama savladala Tekstilac (3:0) i krenula prema sredini tabele. Već poslije prvog poluvremena domaćin je imao dva pogotka prednosti, da bi u nastavku Stefan Savić svojim dfrugim pogotkom potvrdio trijumf prvoligaša iz Doboja.

SLOGA – TEKSTILAC 3:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Savić (21), 2:0 Buljubašić (43p), 3:0 Savić (74).

Stadion: “Luke”, utakmica igrana bez publike. Sudija: Vanja Ajder, pomoćnici: Tomislav Gračanin i Gojko Crnobrnja (svi iz Banja Luke), delegat: Jovica Đokić, kontrolor: Siniša Janjić (oba iz Bijeljine). Žuti kartoni: Dadić, Hadžimujić, Marković, Starčević (Sloga), Marić, Đekić, Vidović, Dujaković (Tekstilac).

SLOGA: Marković, Andrić, Nikolić, Aljetić, Golubović (od 83. Miljić), Buljubašić (od 63. Starčević), Savić (od 83. Trifković), Vasiljević, Perić (od 83. Cetić), Dadić (od 60. Hadžimujić), Ristić. Trener: Milan Draganović.

TEKSTILAC: Milošević, Marić, Đekić, Đuričić (od 68. Nestorović), Dujaković, Perović (od 80. Vugdalić), Reljić (od 52. Bubanja), Dubačkić, Ajković, Vidović, Čudić (od 68. Stajić). Trener: Slobodan Kovačević.