Fudbaleri Podrinja došli su do nova tri boda, poštosu savladali Borac iz Kozarske  Dubice rezultatom 1:0 u meču 20. kola šampionata Srpske.

Strijelac gola vrijednog tri boda za prvoligaša iz Janje bio je Siniša Radoja, koji je zatresao vlastitu mrežu! Podrinje je nastavilo uspiješnu seriju na domaćem terenu ovog proljeća, jer su ostvarili i treću pobjedu iz toliko mečeva.

Podrinje – Borac (KD) 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Radoja (70, autogol). Stadion: FK Podrinja, igrano bez gledalaca. Sudija: Velibor Gigović. Pomoćnici: Božidar Rustić i Branislav  Zvijerac (svi iz Gradiške). Delegat: Goran Mikanović (Prijedor). Kontrolor: Duško Pekija (Prijedor). Žuti kartoni: Marković, Dujković, Spasojević, Subašić, Maksimov (Podrinje), Rudan, Radoja, I. Kovačević, Kremenović (Borac). Crveni kartoni: Marko Marković (Podrinje) u 82 minutu, Bojan Kremenović (Borac) u 82. minutu.

Podrinje: Bodiroga, Distanović, Došlo, Đokić (od 63. Lukić), Berak (od 85. Nasufović), Marković, Savić, Dujković, Spasojević (od 90. Maksimov), Subašić, Draganić.

Borac (KD): Orlando, M. Kovačević, Mi. Kovačević, Rudan, Mršić, Radoja, I. Kovačević, Kremenović, Pekić (od 58. Topić), Krneta (od 58. Marinković), Rašević.