Fudbaleri Ljubića stigli su do pobjede protiv brčanskog Jedinstva, golom Borisa Žižka u 87. minutu.

Već nakon 14. minuta, domaći fudbaleri vodili sa 2:0 golovima Živkovića i A. Žižka i činilo se da će Ljubić stići do sigurne pobjede. Međutim, mladi fudbaleri Jedinstva i pored brojnih problema, koje imaju, uspjeli su do poluvremena da se vrate i poravnaju rezultat, golovima Račanovića u 16. i Bajrića u 38. minutu.

Ljubić u izuzetno zanimljivom meču savladao Jedinstvo (3:2)… Hvala Aleksandar Bato Atić na fotkama…

Posted by localhost/pravda on Среда, 31. март 2021.

U nastavku, domaći su pokušavali da što prije stignu do gola, ali gosti su uspjeli da odole sve do samog finiša susreta i po ko zna koji put, izabranici trenera Brkovića, izgube bodove.

U narednom kolu, Ljubić dočekuje Slaviju, dok će Jedinstvo, u derbiju začelja, ugostiti Podrinje.

LJUBIĆ – JEDINSTVO 3:2 (2:2)

Strijelci: 1:0 Živković (1), 2:0 A. Žižak (14), 2:1 Račanović (16), 2:2 Bajrić (38), 3:2 B. Žižak (87). Stadion: SC “Siniša Peulić”, igrano bez publike. Sudija: Bojan Panić. Pomoćnici: Mladen Stupar i Bojan Eremić (svi iz Prijedora). Delegat: Zoran Vujat (Gradiška). Kontrolor: Dario Tepavčević (Laktaši). Žuti kartoni: Živković, Savanović, Račić (Ljubić), Živanović (Jedinstvo), Bajrić, Račanović, Đurđić (Jedinstvo).

Ljubić: Knežević, Radaković, B. Žižak, Jagodić, A. Žižak (od 60. Segić), Savanović, Živković (od 90. Kovačević), Račić, Komlenović (od 70. Jugović), Jaćimović (od 90. Milanović), Drača. Trener: Darko Maletić.

Jedinstvo (Bč): Vukadinović, Živanović, Tomić, Subotić, Vasiljević, Račanović (od 82. Mišković), Mićić, Aleksić, Bajrić, Šabanović (od 46. Đurđić), Torlaković. Trener: Zoran Brković.