Ne posustaju Laktaši pod dirigentskom palicom Slobodan Starčevića!

Pet od pet, ponovo efikasno sa tri pogotka za slavlje u Banjaluci protiv BSK-a (1:3).

Ovim trijumfom Laktaši su zasjeli na čelo tabele, imaju 12 bodova, isto koliko i Zvijezda 09 i Kozara, ali i mnogo bolju gol razliku od svojih rivala.

Nije sve tako dobro krenulo za goste, jer je Terzić u 21. minutu doveo “romantičare” u vodstvo, ali nije to poremetilo Laktaše. Osam minuta kasnije Škorić je poravnao, što je bio i rezultat prvog poluvremena, da bi u nastavku proradio nezadrživi Milan Šikanjić.

Dva puta je matirao odbranu BSK-a, i već stigao do brojke od devet pogodaka ove sezone. Ako gledamo statički on je je efikasniji sam od čak 13 klubova u eliti Srpske, što samo pokazuje u kakvoj je formi napadač Laktaša…..

BSK – LAKTAŠI (1:1)

Strijelci: 1:0 Terzić (21), 1:1 Škorić (29), 1:2 Šikanjić (60), 1:3 Šikanjić (90+2). Stadion: Pomoćni teren Gradskog. Gledalaca: 150. Sudija: Milan Garić (Prijedor). Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Nebojša Čiča (Prijedor). Delegat: Vedran Moravac (Gradiška). Kontrolor: Čedomir Vićić (Bijeljina). Žuti kartoni: Keranović, Jovičić, Račić (BSK), Milić, Grgić, Milojević, Babić (Laktaši).

BSK: Grujić, Janjetović, Delkić (od 60. Nikolić), Moconja, Bogdanić (od 60. Stojičić), Marčetić, Samardžija (od 78. Misimović), Terzić (od 46. Jovičić), Račić (od 85. Kujundžić), Keranović, Runić.

Laktaši: Glišić, Milić (od 46. Trivić), Milojević, Mrzić (od 88. Prodanović), Šikanjić, Perović (od 70. Bosančić), Škorić (od 88. Milojević), Turanjanin, Babić, Grgić (od 46. Dujaković), Stijepović.