Fudbaleri BSK-a savladali su dobojski Željezničar u premijernoj utakmici 14. kola na drugoligaškom Zapadu. Izabranici Marka Maksimovića odigrali su još jednu dobru utakmicu i lako izašli na kraj sa Željom. Ovim trijumfom BSK se popeo na treće mjesto sa 25 bodova, četri manje od lidera s “Predgrađa”. Sve je bilo gotovo u prvih 20-ak minuta kada su banjalučani imali već dva gola prednosti, a pogodili su Mrđan i Banjac.

Mrđan je do svog drugog pogotka stigao u 71. minutu, a Milojević je u samom finišu meča postavio konačnih BSK – Željezničar 4:0.

BSK – ŽELJEZNIČAR (D) 4:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Banjac (11), 2:0 Mrđan (18), 3:0 Mrđan (71), 4:0 Milojević (90). Stadion: „Čaire“. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Vujanović (Gradiška). Pomoćnici: Milan Babić (Laktaši), Zoran Bosančić (Srbac). Delegat: Branislav Oljača (Novi Grad). Žuti kartoni: Jović (BSK), Diša, Daradan, Jovičić (Željezničar).

BSK: Vuković, Radaković (od 69. Jović), Milić, Jekić, Bursać, Savić (od 75. Knežić), Trivan, Milojević, Banjac, Mrđan (od 77. Preradović), Damjanović.

Željezničar (D): Bejzić, Sušić, Stanišić, Daradan (od 46. Cvijanović), Mitrović, Diša, Mašić, Ilić, Jovičić, Blagojević (od 69. Miletić), Нovaković.