Progres je odmah tik do lidera Dubrava! Tim iz Kneževa u okviru 9. kola na regionalnom Zapadu savladao je komšije iz Čelinca sa 3:0.

Već u 14. minuta kada je Miljan Budić pogodio udarcem sa 16 metara dalo se naslutiti da će bodovi ostati podno Vlašića.

Prednost je udvostručio mladi Miloš Budić u 56. minutu kada je poslije kornera najbolje se snašao u gužvi i rezantnim udarcem savladao Modića. Konačan rezultat postavio je Đukarić u 77. minutu poslije solo prodora.

Treba napomenuti da je Miljan Budić u 85. minutu propustio priliku da pobjedu učini još ubjedljivijom ali nije uspio da realizuje najstrožu kaznu, njegov udarac sa 11 metara završio je preko gola.

PROGRES – ČELINAC 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Milj. Budić (14), 2:0 Mil. Budić (56), 3:0 Đukarić (77). Stadion: FK Progres. Gledalaca: 120. Sudija: Milan Gvozden. Pomoćnici: Bojan Džepina i Aleksandar Karanović (svi iz Prijedora). Delegat: Bojan Milanković. Žuti kartoni: O. Marković, Vučić, Glamočić, Dukić (Progres), Ivanković, Knežević (Progres).

Progres: M. Marković, O. Marković, Dukić, Vučić, Milj. Budić, P. Budić (od 87. Đuaranović), Đukarić (od 87. Bunić), Mil. Budić, Ljuboja, Aleksić, Filipović.

Čelinac: Modić, Ivanković, Dragojević, Knežević, Matrić, Stolić, Kutić, Tomić, Džombić, Spasojević, Vindžanović.