Prava goleada viđena je u Srpcu u meču između Sloge i prnjavorskog Ljubića (4:3).  iako je Ljubić imao bod u rukavu do 93. minute golom  Miloša  Đurđića  čitav plijen  ostao je  u Srpcu.

Goleadu  je otvorio Darko Segić u 21 minutu. Sudija Bojan Panić je dosudio  prekrašj na ivic 16 -erca iako su domaći fudbaleri smatrali  da je to bila prestroga odluka. Dragomir Prodanović je izveo slobodnjak,   pogađa  prečku lopta, a lopta se odbija prema  Segiću koji je posprema za 0:1. Nije se puno čekao odgovor  domaćina.  Samo je   četiri minute trebalo  Slogi da stigne do poravnanja.  Vladan Janković je izbacio odbranu gostiju  iz Prnjavora, lopta je došla do Ognjena Savića koji izlazi jedan na jedan sa  Radulovićem  i matira ga za 1:1. Nisu se gosti oporavili  od  izjednačujućeg gola, a morali su ponovo na centar. U  29. minutu  Igor Njezić pronašao je  mladog napadača  Vladana Jankovića, koji ovog ljeta stigao  iz Vojvodine i pokazuje svoj raskošni talenat sjajno lobovavši Radulovića za 2:1. Igrao se 39. minut kad je  najbolji igrač prnjavorskog Ljubića i kapiten  Darko  Segić  po drugi put matirao  Aleksandara Cvijanovića iskoristivši grešku Husejina  Zukanovića. Kada su svi  na stadionu očekivali    kraj prvog poluvremena  veoma sadržajnog po golovima,  u 45. minutu  prednost Slogi  je donio Ognjen Savić koji se  najbolje snašao u gužvi,  pogodivši donji desni ugao  golmana Radulović za 3:2. U 75. minutu  publiku na noge  digao je  Danko  Ćirković   raspalivši po lopti  sa nekih 20 metara za 3:3.

Iako se Ljubić ponadao se  da  će odnijeti barem bod  sa  Gradskog stadiona u Srpcu, tako nije mislio junak Sloge  Miloš Đurđić u sudiskoj nadoknadi.   On je  iskoristio centaršut kapitena Sloge  Saše Ilića za veliko slavlje domaćih fudbalera.

SLOGA (S) – LJUBIĆ 4:3 (3:2)

Strijelci: 0:1 Segić (21), 1:1 Savić (25), 2:1 Janković (29), 2:2 Segić(39), 3:2 Savić (45), 3:3 Ćirković (75), 4:3 Đurđić (90+3). Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Panić (Prijedor). Pomoćnici: Duško Puvača i Dragan Rajlić (oba iz Novog  Grada). Delegat: Nikola Vezmar  (Gradiška). Žuti kartoni: Đurđić (Sloga), B. Žižak, A. Žižak, Adamović, Subić (Ljubić).

Sloga (S): Cvijanović, Ilić, Devušić, Babić, Janković (od 75. Malbašić), Savić, Nježić, Topalović, Đurđić, Grbić, Zukanović.

Ljubić: Radulović, Adamović, Prodanović, Kusić, B. Žižak, Todorić, Segić, A. Žižak,   Ćirković, Subić, Ančić (od 6. Mušinović).