Fudbaleri Karanovca zabilježili su vrijednu pobjedu u Hambarinama nad sastavom Brda, i tako nastavili potjeru sa liderom iz Dubrava na regionalnom Zapadu. Ovim trijumfom sastav iz Karanovca donekle je nadoknadio izgubljena dva boda u prošlom kolu protiv Kladara.

Ni ovaj susret nije dobro počeo za goste, jer već poslije dva minuta Brdo je vodilo preko Gredelja! Tomašević je na isteku 15. minuta donio poravnanje, ali samo 120 sekundi kasnije novi šok za karanovčane, Gredelj pogađa još jednom mrežu Bijelića. Za 2:2 zaslužan je Nikola Tomašević, da bi kvalitet gostiju do izražaja došao u nastavku meča. Sa dva pogotka Miloševića, jedan na početku nastavka, a jedan u samom finišu meča donijeli su važna tri boda gostima, ali ponovo uz oscilacije koje se ne bi smjele događati, ako ovaj tim želi napasti sam vrh.

BRDO – KARANOVAC 2:4 (2:2)

Strijelci: 1:0 Gredelj (2), 1:1 Tomašević (16), 2:1 Gredelja (18), 2:2 Kopanja (27), 2:3 Milošević (49), 2:4 Milošević (85). Stadion: Vedro Polje. Gledalaca: 80. Sudija: Ljubiša Kuvalja. Pomoćnici: Bojan Balaban i Bojan Stojković (svi iz Srpca). Delegat: Slavoljub Žujić (Srbac). Žuti kartoni: Kadirić (Brdo), Dedić, Kopanja, Šteković (Karanovac).

Brdo: Vidović, Kadirić (od 65. Grbić), Harambašić, Karupović, Veselinović, Miljević, Sarhatlić (od 79. Borovac), Kaltak, Đug, Ibričić, Gredelj.

Karanovac: Bijelić, Ducanović, Šteković, Kojadinović, Tomašević (od 72. Anđelić), Milošević, Dedić (od 46. Božić), Grujić, Račić, Vujičić, Kopanja (od 85. Milanović).