Pretposljednje 25. kolo na regionalnom Zapadu moglo je donijeti odluku o novom šampionu, ali nije! Naprijed je slavio u sudaru sa Budućnosti (1:4), dok je Plamen jedno vrijeme gubio u “Rosuljama” od Krajine, ali na kraju je ipak uspio preokrenuti, slaviti (1:3) osvojiti tri boda i ostati u kakvoj takvoj nadi pred posljednjih 90 minuta.

Krajina je bilje otvorila meč, i veeć poslije prvih 45 minuta mogli su imati osjetnu prednost, ali dobre prilike nisu pretvorili u gol. Ipak u 52. minutu mrežu Ikića pogađa Ljuboja za 1:0. Ipak, gosti iz Donjeg Vodičeva na čist kvalitet dolaze do preokreta u rasponu od samo 13 minuta. Prvo je izjednačio u 66. minutu Kovačević, pet minuta kasnije autogol postiže Latinović, a konačan rezultat u 79. minutu postavio je Jakovljević.

Plamen će u zadnjem kolu na svom terenu dočekati Slogu Dipo, dok je Naprijed domaćin Mladosti, i dovoljan mu je bod za odlazak među drugoligaše.

Predva vama su dva pogotka iz “Rosulja”, vodstvo domaćina i treći Plamena, gol Jakovljevića.