U prvom susretu 25. kola Druge lige RS, grupa “zapad”, Modriča je slavila protiv Proletera iz Teslića sa 3:1. Već u 2. minutu, Miloš Ilić je zatresao mrežu golmana Trifunovića. Međutim, Marković je uspio da izjednači u 36. minutu.

Ipak, nastavak je pripao u potpunosti domaćoj ekipi. Najprije je Trifković u 54. minutu pogodio za 2:1, da bi iskusni Savkić u 85. minutu riješio sve dileme oko pobjednika.

MODRIČA – PROLETER 3:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 M. Ilić (2), 1:1 Marković (36), 2:1 Trifković (54), 3:1 Savkić (85).

Stadion: “Dr Milan Jelić”. Gledalaca: 50. Sudija: Željko Vukić (Banja Luka). Žuti karton: Trifković (Modriča).

MODRIČA: Tripić, Karamanović, M. Ilić, Dudić (od 28. Đurić), Buljić, Galešić, Radić, Savkić, Lazareski (od 81. Ristić), Trifković, N. Ilić. Trener: Drago Svitlica.

PROLETER: Trifunović, Josipović, Đukarić, Osmić, Miladić (od 81. S. Đekanović), Marković, Galamić,V. Đekanović, Kovaljesko, Cocić, Popović. Trener: Zoran Dujaković.