Banjalučki sportisti, ali i svi ostali, od sada će pod jednim krovom imati sve što im je neophodno za oporavak, rehabilitaciju, povratak i čuvanje forme neophodne za vrhunske rezultate.
Srđan Grahovac, kapiten FK Borac i Siniša Čebić, fizioterapeut bogatog iskustva stečenog u svijetu sporta, danas zaposlen u prvoligašu FK Laktaši, sproveli su u djelo svoju dugogodišnju ideju.
Pod njihovim patranatom u Jevrejskoj ulici, sa radom je počeo specijalizovani studio za fizikalnu terapiju i rehabilitaciju “Sport room 051” koji na jednom mjestu nudi profesionalnim sportistima, ali i rekreativcima, vrhunske medicinske uslove.
-Dobro znam koliko je, za profesionalnog sportistu, važno da na jednom mjestu ima sve što mu je potrebno za oporavak i prevencija od povreda. Odavno sam imao želju da sve to objedinim u svom gradu. Siniša i ja smo dugo pričali na tu temu, razmijenili smo iskustva na osnovu toga krenuli smo u realizaciju. Mislim da smo uspjeli u onome što smo zamislili. Vjerujem da ce svi sportisti i rekreativci koji dođu u naš studio biti zadovoljni uslovima i uslugom. Na jednom mjestu nudimo vrhunskim sportistima i rekreativcima odlične uslove za liječenje, prevenciju i rehabilitaciju povreda. Naravno, i dalje ćemo napredovati i truditi se da budemo što bolji iz dana u dan – kaže Grahovac.
Na otvaranje su pristigli brojni sportisti iz banjalučkih klubova.
Prisutni su bili fudbaleri Borca, BSK-a, Laktaša, ali i treneri, doktori, te brojna druga poznata lica banjalučkog sporta.
Zadovoljstvo zarad viđenog nisu krili.
-Odlična ideja i još jedna zdrava sportska priča u našem gradu. Mogu odmah da potpišem da ću ovdje biti redovan mimo onih klupskih aktivnosti koje imamo. Srđan i Siniša su, svako u svom poslu, veliki profesionalci i ne sumnjam da su napravili pun pogodak, te da ćemo imati vrhunske uslove za ovaj medicinski dio našeg posla koji je veoma bitan – kaže Nebojša Runić, fudbaler banjalučkog BSK-a.
Studio “Sport room 051” širom je otvorio svoja vrata, a Banjaluka je dobila još jednu zdravu sportsku priču.
Nema komentara