Fudbaleri Omarske nastavili su sa odličnim partijama, pošto su u 4. kolu na drugoligaškom Zapadu kao gosti savladali Dubrave (0:3). Ovim trijumfom izabranici trenera Milenka Vulete ostali su u vrhu, na drugoj poziciji sa devet bodova, dok s druge strane Dubrave imaju pomalo iznenađujuće loš start i samo jedan bod na svom kontu.

U 26. minutu Rosić je pogodio prečku, a koji minut kasnije došlo je do nesporazuma golmana Dončića i Huskića. Huskić je nespretno pokušao da vrati jednu loptu do svog golmana i zatresao vlastitu mrežu, pa je Omarska povela sa 1:0.

Odličnu igru gosti su krunisali u 45. minutu. Vračar je sjajno kroz sredinu proigrao Panića, koji je dobro šutirao, pogodio prečku, a lopta se odbila ponovo do Vračara koji postiže gol za 2:0.

U 69. minutu Lajić je centrirao na prvu stativu, Rosić samo prosleđuje loptu do Krecelja koji sa druge stative postiže gol za 3:0.

Koliko su gosti bili dominantni, vidi se i iz činjenice da je najbolji akater domaće ekipe bio golman Dončić, i da nije bilo njega, sigurno bi Dubrave doživjele pravu katastrofu.

DUBRAVE – OMARSKA 0:3 (0:2)

Strijelci: 0:1 Huskić (31, autogol), 0:2 Vračar (45), 0:3 Krecelj (68). Stadion: FK Dubrave, igrano bez publike. Sudija: Mišo Mačkić (Banjaluka). Pomoćnici: Milan Simić (Krupa na Vrbasu) i Rajko Todorović (Čelinac). Delegat: Bojan Milanković (Kozarska Dubica). Kontrolor: Duško Bundalo (Laktaši). Žuti kartoni: Demo, Kisin (Dubrave), Stojnić, Lajić (Omarska).

Dubrave: Dončić, Hadžialagić, Majdanac, Tatić (od 53. Sanjicki), Vukajlović, Demo (od 62. Gajić), Radosavac, Huskić, Kumić (od 62. Popović), Milaković (od 46. Kvrgić), Kisin.

Omarska: Ml. Jokić, M. Ratković, Zdjelar, B. Romanić, B. Rosić (od 88. Kvočka), Vračar (od 88. A. Ratković), Panić, Grahovac, Anđić, Lajić (od 80. Ma. Jokić), Stojnić (od 62. Krecelj).