Fudbaleri Šnjegotine vratili su se starim navikama, a to su pobjede. U odličnoj utakmici, u meču 15. kola PFL Banjaluka, izabranici trenera Slađana Peulića savladali su Mladost Farmaprom (4:1). Gosti su poveli u 20. minutu preko Đukića sa 11 metara, a domaćin je u posljednjih 15 minuta prvog dijela igre potpuno preokrenuo tok meča!

Prvi od svoja tri pogotka postigao je Nemanja Vujičić, i to iz jedanaesterca, a već u 35. minutu po drugi put je pogodio mrežu Ivaza, a totalni preokret zaključio je Vindžanović u 43. minutu.

U nastavku meča Nemanja Vujičić je u 58. minutu zacementirao tri boda svojoj ekipi, a sebi novi het-trik.

Šnjegotina se ponovo lideru Rekreativu primakla na četiri boda, ali ima i meč više, na 33 boda su, dok je sastav iz Zalužana na šestoj poziciji sa 24 boda.

ŠNJEGOTINA – MLADOST FARMAPROM 4:1 (3:1)

Strijelci: 0:1 Đukić (10, penal), 1:1 N. Vujičić (30, penal), 2:1 N. Vujičić (35), 3:1 Vindžanović (43), 4:1 N. Vujičić (58). Stadion: FK Šnjegotina. Gledalaca: 50. Sudija: Dragan Žarić (Kotor Varoš). Pomoćnici: Dejan Kičić (Čelinac) i Nikola Bojić (Kotor Varoš). Delegat: Goran Narić (Kotor Varoš). Žuti kartoni: Vuleta, Janković, N. Vujičić (Šnjegotina), Jovanović (Mladost Farmaprom).

Šnjegotina: Mitrović, Jovičić, Janković (od 64. D. Vujičić), N. Vujičić, Vindžanović (od 87. Borjanić), Radujković, Savić, Vuleta (od 73. Dujaković), Bjelošević, Vindžanović, Vulić.

Mladost Farmaprom: Ivaz, Jovanović, Zeljković (od 46. Radonjić), Maksimović (od 60. Čupeljić), Ivić, Juić, Đukić, Pantoš (od 64. Đurđević), Škobić (od 46. Pilipović), Ivančević (od 33. Ivančević), Babić.