Naprijed se vratio na pobjednički kolosjek!

U meču 18. kola na regionalnom Zapadu, izabranici trenera Amera Muhurdarevića savladali su Slogu iz Rakelića (4:1).

Svih pet pogodaka postigli su domaćini, istina jedan u svoju mrežu, čime su gosti poveli u 16. minutu, kada je Kremenović pogodio mrežu Kesića, ali to nije puno omelo naprijedovce.

Na krilima sjajnog tandema Bojan Kremenović – Dejan Diljević, prvo do poluvremena Naprijed preokreće rezultat, a onda sa još dva pogotka u nastavku svom timu donose i ubjedljiv trijumf.

Ovom pobjedom Naprijed se probio do 10. pozicije, ima 22 boda, koliko i Lauš jedno mjesto ispred, dok je Sloga na 12. poziciji sa 20 bodova na svom kontu.

NAPRIJED – SLOGA RAKELIĆI 4:1 (2:1)

Strijelci: 0:1 Kremenović (16, autogol), 1:1 Kremenović (35), 2:1 Diljević (39), 3:1 Kremenović (65), 4:1 Diljević (81). Stadion: u Krupi na Vrbasu. Gledalaca: 50. Sudija: Vitomir Šerbula. Pomoćnici: Borislav Radić i Vladana Barać (svi iz Gradiške). Delegat: Marko Mihajlović (Banjaluka). Žuti kartoni: Pavlović, Strika (Naprijed).

Naprijed: Kesić, Ducanović (od 15. Strika), Novković, Vuković, Pavlović, Milošević, Diljević, Jovićević (od 88. Ivanković), Kremenović, Velaja, Savanović.

Sloga Rakelići: Štikovac, Bujić, D. Dragić, Resanović, Vujčić, Si. Objedović, Sa. Objedović (od 61. Rokvić), Ž, Dragić, Stanković, Kečan, Gnjatić (od 61. Novaković).