U Donjem Šepku snivaju i dalje snove o opstanku. I sve su bliži javi! Nakon 1:1 sa banjalučkim vrtićem prije 20-k dana, ovaj put slavili su 2:0, i došli do 20. boda na svom kontu.

Goste iz Banjaluke načeo je Milošević u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a priču u Donjem Šepku završio je Jevtić u 78. minutu.

Velika tri boda Napretka, koja ga ostavljaju potpuno u igri, a Željezničar Sport Team okreće se još jednoj teškoj utakmici, ovaj put na svom stadionu protiv Kozare.

NAPREDAK – ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Milošević (45) 2:0 Jevtić (78). Stadion: FK Napredak. Gledalaca: 100. Sudija: Slavoljub Gogić. Pomoćnici: Đorđe Grubačić (obojica iz Istočnog Sarajeva) i Davor Vukašinović (Rogatica). Delegat: Dragomir Đajić (Istočno Sarajevo). Kontrolor: Dragan Bojanić (Bijeljina). Žuti kartoni: Zekić, Miailović, Milošević (Napredak), Petković, Malić, Ostojić (Željezničar Sport Team).

Napredak: Arnautović, Sladoje, Lukić, Jevtić, Miailović (od 77. Biberdžić), Zarić, Zekić, Mitrović, Jovanović, Marić (od 21. Milošević), Matić (od 89. Stojanović).

Željezničar Sport Team: Avdukić, Kuprešak, Jovandić, Knežević, Ružičić, Bosančić, Malić, Petković, Ostojić, Bilal (od 64. Baštić), Kuzmanović.