Odlična utakmica na “Predgrađu”, i na kraju podjela bodova između Željezničar Sport team i Podrinja (2:2). Gosti su bolje otvorili utakmicu, prvo poluvrijeme zasluženo vodili poslije pogotka Bokića u 34. minutu, a još dva puta izlazili su jedan na jedan sa golmanom Stuparom, ali nisu pogađali.

U nastavku preokret! Baštić je iskoristio kazneni udarac u 48. minutu, a isti igrač deset minuta kasnije pogađa rašlje gola Gučmazova udarcem sa 16 metara.

I kada se činilo da bi bodovi ipak mogli stati u Banjaluci, gosti svoju borbenost naplaćaju pogotkom Bokića u 75. minutu, poslije grešeke u odbrani Želje, poklon je iskorišćen za 2:2.

Nekako čini se i najpravednije, jer gosti su se pokazali u dobrom izdanju, i sa 15 bodova, sedm kola prije kraja sigurno da će nastojati da uhvate nekoga ispred sebe, kako bi izbjegli ono najgore, selidbu u niži rang takmičenja. S druge strne domaćin siguran, i daje priliku “mlađariji” da osjete seniorske utakmice, ša oscilacije mora da bude….

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – PODRINJE 2:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Bokić (34), 1:1 Baštić (48, penal), 2:1 Baštić (58), 2:2 Bokić (75). Stadion: “Predgrađe”. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Panić. Pomoćnici: Goran Ilinčić i Dragan Keranović (svi iz Prijedora). Delegat: Aleksandar Marjanac (Banjaluka). Kontrolor: Siniša Radić (Banjaluka). Žuti kartoni: Ivić, Sladojević, Ćebić, Savanović (Željezničar Sport team), Bradarić, Erić, Mitrašinović, Perković, Bokić, Blagojević (Podrinje). Crveni karton: Zoran Stajić (pomoćni trener Podrinja) u 52. minutu.

Željezničar Sport team: Stupar, Jević, Sladojević, Blanuša, Savanović, Baštić, Ružičić, Ćebić (od 78. Samardžija), Šupić (od 46. Ivić), Kalabić, Petrović.

Podrinje: Gučmazov, Račanović (od 90. Stojanović), Bradarić, Bokić, Mitrašinović, Blagojević (od 87. Karijašević), Novak, Savić, Perković, Maletić (od 90. Stevanović), Erić.