Derbi regionalnog Zapada odigran je pred mnogobrojnom publikom u Čelincu na stadionu “Tukovi”, gdje su Čelinac i Borac podijelili bodove (1:1).

I jedni i drugi su imali mnogobrojne šanse, domaćini prijete preko Džombića u prvom poluvremenu, ali dva puta fenomenalni Mijić izlazi kao pobjednik. U  25. minutu golman dubičanaca teže se povređuje, ali ostaje na golu. Drugo poluvrijeme donosi odličnu igru gdje domaćini u 62. minutu dolaze do 1:0 iz kaznenog udarca. Nedugo zatim i  dubičanci preko Predraga Pralice iz kaznenog udarca poravnavaju na 1:1.

Čelinac je do kraja imao incijativu i mnogobrojne šanse,  ali odbrana Borca i golman Zoran Mijic odlično reaguju. Na kraju treba reći da su obje ekipe ispraćene aplauzom sa terena za sve ono što su prikazali u ovom meču, a golman Mijić dobio je posebne ovacije, jer je više od sat vremena stajao na golu sa napuknutim prstom.

ČELINAC – BORAC (KD) 1:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Milanović (62, penal), 1:1 P. Pralica (69, penal). Stadion: “Tukovi”. Gledalaca: 200. Sudija: Vladimir Ančić. Pomoćnici: Slaviša Jovanić (oba iz Prnjavora) i Igor Balać (Srbac). Delegat: Željko Babić (Srbac). Žuti kartoni: Rađenović, D. Knežević, Radić, Spasojević, Džombić, Kutić (Čelinac).

Čelinac: Milanović, Rađenović, Dragojević, D. Knežević, Radić, Tomić (od 61. Kutić), Spasojević, Džombić, Ilić (od 81. A. Materić), Gojković, J. Materić (od 88. Kuzmanović).

Borac (KD): Mijić, Šipka, Zakić, Kondić, Halilović (od 85. Koruga), Radaković, O. Pralica, Nev. Adžić, Drvenica (od 65. Zec), Čađo (od 65. Dugajlić), P. Pralica.