Karanovac je prošao kroz Kladare i nastavio borbu za vrh regionalnog Zapada, ali nije bilo lako timu sa “Šljunkare”. Poveli su gosti preko Miloševića već u 8. minutu, ali do poluvremena Jalić je vratio stvari u egal. Igrao se 72. minut kada je Todorović donio vodstvo Kladarima, ali gosti uzvraćaju za samo šest minuta i preokreću ponovo sve u svoju korist. Prvo je Milošević svojim drugim pogotkom donio izjednačenje, a onda i Anđelić u 78. minutu donio tri važna boda svom timu.

KLADARI – KARANOVAC 2:3 (1:1)

Strijelci: 0:1 Milošević (8), 1:1 Jalić (39), 2:1 Todorović (72), 2:2 Milošević (75), 2:3 Anđelić (78). Stadion: FK Kladari. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Garić. Pomoćnici: Aleksandar Jevtić (oba iz Prijedora) i Dejan Milovac (Šipovac). Delegat: Bojan Milanković (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Lovrić, Janković, Todorović, Ačić (Kladari), Tomičić, Kopanja (Karanovac).

Kladari: Kresović, Nježić, Došlov (od 82. Trivunić), R. Zelenac, Lovrić, Marjanović, Janković, Todorović, Ačić, G. Zelenac, Jalić.

Karanovac: Bijelić, Lukajić, Bojanić, Vasilić (od 62. Vindžanović), Kojadinović, Milošević, Tomičić (od 64. Anđelić), Milosavljević, Grujić, Šteković, Kopanja (od 89. Tomašević).