Odlična fudbalska predstava na “Policama” i na kraju neriješen rezultat Leotara i Sarajeva (1:1). Trebinjci sada imaju 21 bod, i sigurno da koraju biti zadovoljni ovakvim ishodom, ali i dalje nastavljaju borbu za opstankom.

Todorović je u 9. minutu sjajnu loptu poslao za Krstovskog koji šutira, Dizdarević brani njegov udarac, a na odbijenu loptu natrčava Dujaković i zakucava u mrežu za 1:0.

Kratko je trajala radost domaćina, naime u 16. minutu Varešanović je šutirao nakon kornera, lopta je nekoga okrznula i došla do Čatakovića, koji iz blizine postiže pogodak za 1:1.

U nastavku dobar pokušaj Todorovića iz slobodnog udarca, ali nije bilo promjene rezultata.

U 71. minutu najbolja šansa za Sarajevo u drugom poluvremenu, golman Puletić je sjajno zaustavio Avramovskog u dobroj poziciji.

LEOTAR – SARAJEVO 1:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Dujaković (9), 1:1 Čataković (16). Stadion: “Police”. Gledalaca: 700. Sudija: Mirza Kazlagić (Cazin). Pomoćnici: Amer Macić i Davor Beljo (oba iz Mostara). Delegat: Ferid Čovčić. Kontrolor: Momir Širko (Banjaluka). Žuti kartoni: Stanojević, Milović (Leotar), Pidro, Mujakić (Sarajevo).

Leotar: Puletić, Milović, Stanojević, Čubrilo, Todorović, Dujaković, Santrač, Medan, Đurić, Perišić, Čičba.

Sarajevo: Dizdarević, Pidro, Šabanović, Lazić, Đokanović, Šećerović, Varešanović, Mujakić, Avramovski, Čataković, Suljić.