Drama na “Policama” sa srećnim krajem za prvoligaša iz Trebinja.

U odgođenoj utakmici 10. kola šampionata Srpske Leotar je u šestom minutu sudijske nadoknade golom Nikole Leke savladao Rudar Prijedor (1:0).

Gosti su meč završili sa igračem manje, jer je Nemanja Raković zbog grubog prekršaja zaradio direktan crveni karton u 71. minutu.

Rudar Prijedor je ostao na drugoj poziciji sa 26 bodova, jednim manje od Laktaša, dok je Leotar na sedmom mjestu sa 16 bodova.

LEOTAR – RUDAR PRIJEDOR 1:0 (0:0)

Strijelac: 1:0 Leko (90+6). Stadion: “Police”. Gledalaca: 150. Sudija: Stefan Maletić. Pomoćnici: Slobodan Marković i Radmilo Vuković (svi iz Bijeljine). Delegat: Petar Slagalo (Pale). Kontrolor: Vladimir Bjelica (Istočno Sarajevo). Žuti kartoni: Đuričin, Milić, Modou (Leotar), Sajak (Rudar Prijedor). Crveni karton: Nemanja Raković (Rudar Prijedor) u 71. minutu.

Leotar: Perišić, Oseni, Batos, Đuričin, Kolak (od 63. Modou), Leko, Đuričković (od 79. Bajić), Radenković, Vukajlović, Pandžić, Milić.

Rudar Prijedor: Modić, Pekija, Silađi (od 72. Gbegbe), Salčin, Šebez (od 90+1 Kralj), Alibegović, Marić (od 63. Sajak), Raković, Savanović (od 72. Dragutinović), Amoa, Jovanović (od 90+1 Kesić).