Fudbaleri Krupe nastavili su uspješnu seriju u eliti Srpske, pošto u ostavrili pobjedu na gostovanju u Gradišci (0:2), čime su ostali na 100 odstotnom učinku, pet mečeva pet pobjeda i maksimalnom bodovnom skoru koji iznosi 15!

Prošlli su izbaranici trenera Vladimira Ilića tako preko jednog od najtežih gostovanja, simbolično, otvorivši čuvenu sezonu vašara u Gradišci, jer sve oko stadiona “vrvi” od raznoraznih đakonija, koje će biti na meniju u gradu na Savi za Gospojinu. Na kraju Kozara – Krupa 1:3.

Od prve minute igra se obostrano otvoreno, ali odbrane obe ekipe ne dozvoljavaju stvaranje pravih prilika. Igra se između dva šesnaesterca, a tek u 26. minuti Šikanjić poteže sa ruba šesnaesterca, a Milošević krajnjim naporom izbacuje loptu u korner. Malo zatim pokušava Malbašić, ali je neprecizan. U 33. minuti napad na pred golom Kozare, pokušava Glišić, Modić odbija, ponovo lopta dolazi do Glišića, ali Modić još jednom brani i izbacuje loptu u korner. Do kraja poluvremena Malbašić pogađa vanjski dio mreže gola Krupe i rezultat sa početka utakmice se ne mijenja,

Pravi prvenstveni duel vidimo i na početku drugog poluvremena. Pokušava Runić glavom nakon kornera u 49. minuti, ali lopta odlazi preko gola. I kad se činilo da su fudbaleri Kozare preuzeli inicijativu i imaju loptu više u svojim nogama, u 59. minuti Đekić bježi odbrani Kozare, izlazi sam pred Modića i dovodi Krupu u vođstvo od 0:1. I dok oba trenera rade izmjene i pokušavaju da osvježe ekipe, u 70. minuti ponovo kontranapad Krupe, Rudan sam izlazi pred Modića i šalje loptu iza njegovih leđa za vođstvo Krupe 0:2. Pokušava šef stručnog štaba Kozare Žerić da bodri svoje igrače da se vrate u igru, ali Krupa ponovo pravi brzu kontru, a Đekić postiže svoj drugi gol za vođstvo Krupe od 0:3 u 83. minutu. Tek sad su se trznuli igrači Kozare, pokušava Šikanjić kojeg dva puta blokira odbrana Krupe, a zatim mladi Govedarica šutira pored gola. Ipak u posljednjoj minutu, Šikanjić bježi odbrani Krupe, majstorski prihvata loptu skoro na samoj korner liniji, šutira iz okreta i pogađa gol Krupe za konačnih 1:3.

KOZARA – KRUPA1:3 (0:0)

Strijelci: 0:1 Đekić (59), 0:2 Rudan (70), 0:3 Nikodinović (82), 1:3 Šikanjić (90+2). Stadion: Gradski “Veljo Sombolac”. Gledalaca: 200. Sudija: Bojan Mitrović. Pomoćnici: Bojan Makarić i Slobodan Marković (svi iz Bijeljine). Delegat: Siniša Đurić (Petrovo). Kontrolor: Duško Pekija (Prijedor). Žuti kartoni: Lolić, Runić, Matić (Kozara), Glišić, Nikodinović (Krupa).

Kozara: Modić , Bobić (od 88. M. Malbašić), Hamzić, Lolić, A. Malbašić, Govedarica, Kremenović, Pejić (od 68. Matić), Šikanjić, Pepić (od 85. Ljepojević), Runić. Trener: Nedžad Žerić.

Krupa: Milošević, Bubić, Rudan, Perović, Glišić (od 68. Raković), L. Babić (od 62. Mitrović), Đekić (od 87. Ćetojević), Vukčević, N. Babić, Nikodinović (od 87. Eskić), Vidović. Trener: Vladimir Ilić.